Blizgios

Įtempiamos lubos

Pagrindinis blizgių įtemptų lubų bruožas yra lakuotas paviršius, kuris turi veidrodinį ir atspindintį efektą. Norint įsitikinti pasirinkimo teisingumu, būtina tinkamai suprasti lako įtempiamų lubų savybes: blizgios įtempiamos lubos po montavimo turi nepriekaištingą net lakuotą paviršių ir tokios formos išlieka daugelį metų; blizgi drobė turi galimybę laikyti vandenį, sveriantį iki 100 kilogramų, ši funkcija padės apsaugoti kambarį nuo potvynių iš viršaus; įtemptos blizgios lubos turi puikią garso izoliaciją.

Dėl įtemptų lubų konstrukcijos galite paslėpti įvairius pagrindinių lubų ir elektros laidų nelygumus; ant blizgių lubų nesikaupia dulkės, o kvapai nėra absorbuojami, todėl nereikia dažnai prižiūrėti drobės; lakuotos įtempiamos lubos yra visiškai saugios žmonių sveikatai, jos neišskiria jokių toksinių medžiagų; montuojant blizgias įtempiamas lubas, galima įrengti bet kokius šviestuvus, įskaitant dekoratyvinį apšvietimą; Blizgi drobė turi ir kitų privalumų.

Kambariams su mažu plotu ir žemomis lubomis idealus blizgus paviršius. Faktas yra tas, kad šviesą atspindinčių įtaisų dėka erdvė mažame kambaryje plečiasi, ji turi papildomą tūrį ir dingsta spaudžiamų lubų pojūtis. Dėl veidrodinio paviršiaus blizgesys suteikia daugiau šviesos tamsiose patalpose, jei naudojamas tinkamas apšvietimas. Didelę reikšmę turi baldų kiekis kambaryje su blizgančiomis lubomis. Kad išvengtumėte netvarkos jausmo, kambaryje neturėtumėte pastatyti didelio kiekio baldų ir dekoratyvinių interjero daiktų.

Kaip minėta pirmiau, blizgios įtempiamos lubos turi platų skirtingų atspalvių asortimentą, daugiau nei 150. Lakuota drobė gali išsaugoti originalią lubų spalvą per visą tarnavimo laiką, kuris yra apie 10 metų. Spalva neblunka.

0
Metų patirtis
0
Laimingų klientų
0
Metų garantija luboms
0
Atliktų projektų