Dviejų lygių ir daugiapakopės

Įtempiamos lubos

Dviejų lygių ir daugiapakopės lubos konstrukcijos privalumai Yra tūkstančiai tokių lubų vykdymo variantų, kurie leidžia jums sukurti unikalų kambario dizainą. Skirtingai nuo dviejų lygių gipso kartono lubų, įtempiamoms luboms nereikia dažyti, o jas sumontavus praktiškai nelieka šiukšlių. Įtempiamą dviejų lygių konstrukciją galima įrengti net bute su žemomis lubomis: minimalus atstumas nuo lubų plokštės yra tik 3–7 cm. Be to, šis sprendimas leidžia greitai užmaskuoti net rimtus konstrukcijos defektus (įtrūkimus, plokščių jungtis ir kt.). Zonavimo principas priklauso nuo patalpų specifikos. Apie tai kalbėsime toliau.

Dviejų lygių lubos virtuvėje padės vizualiai padalyti kambarį į maisto ruošimo ir valgomojo zoną. Abiems lygiams pasirinkite lengvai valomą plėvelę. Virš darbo zonos galite įdiegti keletą prožektorių, o virš valgomojo pakabinti sietyną. Tačiau variantas įgyvendinamas tik erdviuose kambariuose.

Dviejų lygių įtemptos salės lubos leidžia sutelkti dėmesį į apšvietimą – didelė liustra centre arba prožektoriai aplink perimetrą. Salėje, pasitelkę skirtingus lygius, jie vizualiai „surenka“ erdvę su įvairiais baldais, buitine technika ir interjero dekoracijomis.

Dviejų lygių lubos miegamajame paprastai įrengiamos, kad būtų galima pabrėžti plotą virš lovos. Dažnai naudojamas spalvotas nuotraukų spausdinimas: darželiui galite pasirinkti mėgstamų animacinių filmų personažus, moterys teikia pirmenybę gėlėms, o universalus sprendimas, kuris taps bet kurio miegamojo akcentu, yra žvaigždėto dangaus imitacija. Satino tekstūros drobė suteikia ypatingo žavesio miegamajam.

0
Metų patirtis
0
Laimingų klientų
0
Metų garantija luboms
0
Atliktų projektų