Įtempiamos lubos

„Sklandančios linijos“

Įtempiamos lubos sklandančios linijos yra puikus pasirinkimas, jei norite kažkaip paįvairinti kambarį, sukurdami jame ryškų ir individualų dizainą. Pagrindinis įtempiamų lubų plūduriuojančių linijų elementas yra LED apšvietimo juostos. Šiandien šviesos diodai ir LED juostelės yra nepaprastai efektyvūs, skirtingai nuo įprastų lempų, nes jie efektyviai sunaudoja elektrą, praktiškai nešildo ir jų tarnavimo laikas yra labai ilgas.

Dizaineriai, kurie bent kartą bandė dekoruoti lubų erdvę naudodamiesi LED juostelėmis, visuose projektuose naudoja LED apšvietimą dėl savo funkcijų ir savybių . Plaukiojančios linijos nėra duoklė madai, bet labai praktiškas dalykas funkciniu požiūriu ir labai įdomus kambario dizaino elementas. Kokios yra plaukiojančios linijos?

Plūduriuojančios linijos ant įtemptų lubų yra apšvietimo juostų montavimo į PVC drobės pertrauką variantas, pertraukos seka apšvietimo juostos kontūrą, taip gaunant bet kokios formos ir ilgio liniją. Linijos gali būti tiek trumpos (ne visoms luboms), tiek ilgos ir net uždarytos lubose, sukuriančios taisyklingas geometrines figūras (rombas ar kvadratas) ir sudėtingą geometriją – galite sugalvoti savo unikalų lubų dizainą arba susisiekti su mūsų dizaineriu ir jis jums sukurs individualų interjerą.

Norėdami sukurti tam tikras zonas kambaryje, galite naudoti linijas: padalykite miegamąjį į darbo ir poilsio zoną, paskirstykite vietą darželyje. Pridėkite apšvietimo, jei reikia, arba paskirstykite aplink perimetrą ir, pavyzdžiui, centrinėje kambario dalyje padėkite žibintą. Trumpai tariant, tokio tipo apšvietimas gali būti naudojamas tiesiogiai kaip apšvietimas arba kaip dizaino technika kuriant kambarį. Tai priklauso nuo jūsų, tačiau pirmiausia rekomenduojame pasikonsultuoti su mūsų vadybininku dėl linijų galimybių ant įtemptų lubų.

0
Metų patirtis
0
Laimingų klientų
0
Metų garantija luboms
0
Atliktų projektų