Satininės

Įtempiamos lubos

Satininės įtempiamos lubos apibūdinimas dažnai pagal savo charakteristikas kaip įtempiamos atlasinės lubos mažai skiriasi nuo matinių analogų. Jų pagrindinis skirtumas yra tas, kad drobės paviršius labai panašus į atlasinį audinį. Tokios lubos atrodo elegantiškos ir estetiškos. Apšviestos saulės spindulių, atlasas mirga, žaidžia daugybe spalvų. Tačiau šis poveikis yra labai lengvas ir nėra ryškus, todėl nesukels nepatogumų. Jei kalbėsime apie baltas atlasines įtempiamas lubas, jų išvaizda labiau primena matines.

Satininės įtempiamos lubos: nuostabios medžiagos galimybės Būtent dėl ​​nuostabaus blizgesio panašumo su natūralia satino medžiaga susidaro ypatinga tekstūra, kuri įneša kilnumo natas į bet kurį interjerą. Tuo pačiu pridedama klasikos ir estetikos. Vis dažniau nuotraukos buvo spausdinamos ant įtempiamų lubų. Įtempiamos atlasinės lubos gali būti lengvai padarytos gražios, originalios ir rafinuotos naudojant specialų plataus formato spausdintuvą. Satino drobės savaime yra visiškai diskretiškos. Taigi, jos nepritraukia sau nereikalingo dėmesio, tačiau tarnauja kaip harmoningas ir neįkyrus viso kambario interjero fonas.

Šiandien galite užsisakyti bet kokios spalvos satino matines lubas. Tai leidžia jums nustatyti bendrą toną ir sukurti tam tikrą nuotaiką kambaryje. Taigi, jei tai, pavyzdžiui, itin modernus aukštųjų technologijų kambarys, drąsiai rinkitės metalinį atspalvį. Dėl griežto, klasikinio interjero labiau tinka švelnios pastelinės spalvos. O vaikų kambariui ar miegamajam „žvaigždėtas dangus“ bus idealus. Pagrindinis atlasinių įtempiamų lubų privalumas yra plokščias paviršius, sukuriantis švelnų blizgesį, visiškos harmonijos ir ramybės pojūtį. Dėl specialaus mikroreljefo suteikiamas perlamutro efektas – unikalus atlasinių įtempiamų lubų pranašumas.

0
Metų patirtis
0
Laimingų klientų
0
Metų garantija luboms
0
Atliktų projektų