Įtempiamos lubos

Su foniniu apšvietimu

Montavimo metu prie lubų pritvirtinamos LED juostos. Jos geriausiai tinka tokiems projektams, nes jų tarnavimo laikas yra iki 100 tūkstančių valandų, jos neperkaitina ir taupo elektrą. Išilgai įtempiamų šviečiančių lubų kontūro sumontuotas rėmas, jame sumontuota įranga. Maitinimo šaltiniai išimami atskirai – tai svarbu, nes jei įrenginio neįmanoma išimti ir jis nustoja veikti, turėsite peiliu perpjauti drobę, pakeisti įrenginį, nusipirkti naują audinį. Prijungus ir patikrinus prietaisus, ant rėmo pritraukiama speciali šviesą skleidžianti šluostė.

Diegdami turėtumėte pasirinkti tinkamas patikimas šviesos diodų juostas ir kitus įrenginius: reguliatorius, keitiklius, transformatorius. Tai padidins konstrukcijos tarnavimo laiką jos neremontuojant ir nekeičiant dalių. Tai ypač svarbu tokiam projektui, nes remonto kaina yra lygi naujų lubų kainai. Be to, būtina teisingai nustatyti atstumą tarp LED juostų. Jei juostas pastatysite toli viena nuo kitos, ant lubų bus matomos šviesos juostos, o pats apšvietimas bus silpnas. Jei jas sumontuosite per arti, be reikalo padidės elektros energijos suvartojimas.

Taip pat svarbu tarpas tarp juostų ir drobės. Mažas tarpas nuo juostelių iki drobės padarys juosteles matomas, didelis tarpas sumažins kambario aukštį. Skaičiuodami taip pat turėtumėte atsižvelgti į lempų galią ir bendrą kambario aukštį. Patartina, kad įrangą pasirinktų ir parametrus apskaičiuotų patyrę apšvietimo specialistai, nes baigus diegimą labai sunku ištaisyti klaidas.

0
Metų patirtis
0
Laimingų klientų
0
Metų garantija luboms
0
Atliktų projektų